Вітаю Вас, Гість

 

Виховна година "Ти - учасник дорожнього руху."

З кожним роком зростає інтенсивність автомобільного руху на дорогах країни. А це, в свою чергу, підвищує відповідальність усіх учасників дорожнього руху: водіїв, пішоходів, пасажирів. Тому великого значення набувають знання правил дорожнього руху та їх дотримання. З учнями початкових класів була проведена  єдина виховна година "Ти - учасник дорожнього руху. Діти повторили правила дорожнього руху і познайомилися з новими дорожніми знаками.

 

 

ВИХОВНА ГОДИНА ПРИСВЯЧЕНА ДНЮ ВИЗВОЛЕННЯ СЕЛА КАТЕРИНКА ВІД НІМЕЦЬКО - ФАШИСТСЬКИХ ЗАГАРБНИКІВ

    Катран Ж.С. провела з учнями 5 класу виховну годину присвячену Дню визволення с.Катеринка від німецько - фашистських загарбників. Під час виховної години учні відвідали сільську бібліотеку, де ознайомились із виставкою літератури даної тематики та посадили квіти біля могили загиблим воїнам, що визволяли село Катеринку.

 

 

 

свято «В своїй хаті, своя й правда, і сила, і воля!» (до 202-річчя з дня народження Великого Кобзаря

 

Щовесни, коли тануть сніги

І на рясті засяє веселка,

Повні сил і живої снаги

Ми вшановуємо пам’ять Шевченка

. Такими словами 9 березня   2016 року розпочато свято «В своїй хаті, своя й правда, і сила, і воля!» (до 202-річчя з дня народження Великого Кобзаря) Учні НВК підготували декламації поезій Т.Г.Шевченка, вірші про великого генія,а сценки-мініатюри допомогли краще сприйняти відомості із життя Кобзаря. На святі прозвучали пісні на слова Т.Г.Шевченка, а саме: у виконанні 2 класу пісня «Зацвіла у лузі червона калина», а ЗакшевськіКаріна та Аліна заспівали пісню «Реве та стогне Дніпр широкий». Яскраво, експресивно виконали дівчата 7 класу український танок. Завершальним акордом свята пролунала пісня «На чудовій Україні». Цілком логічно прозвучали наостанок слова ведучих свята Заволенковської Юлії та Заневської Софії: Уже достигли полуниці Росу вечірню трави п’ють, І в ароматі  медуниці Хрущі шевченківські  гудуть. Немаспівця, о ні, він з нами, Його пісні, його  любов, Його це місяць над садами У сяйві тихому зійшов. І все здається, я клянуся, Крізь сяйво місячне  бліде До мене рідний  добровусий Тарас Григорович іде…

 

 

 

 

 Свято для матусь

                                                         Сьогодні , жінко, ваше свято!

                                                          І на зорі, ще в ранній час,

                                                         Йде славний березень вітати

                                                         Живими пролісками ВАС!

Цікаво, зворушливо, по - весняному тепло пройшло свято до 8 Березня в нашій школі. Учні школи щиро вітали своїх матусів, бабусь веселими інсценізаціями, піснями й танцями, ніжними словами.

Дякуємо всім учасника у підготовці та проведенні нашого чудового свята.