Переглядів: 218 | Додав: Ksuha | Дата: 23.08.2021 | Коментарі (0)

Щовесни, коли тануть сніги, І на рясті просяє веселка, Повні сили й живої снаги, Ми вшануємо пам'ять Шевченка! Цьогоріч увесь світ відзначає 206 річницю дня народження Тараса Шевченка. Тарас Шевченко… Його ім’я стало символом України. Його називають провісником нового життя, народним пророком, титаном духу, який уболівав за долю рідного народу, тому й залишив нащадкам духовний заповіт, що передається із покоління в покоління, від роду до роду. Духовну велич і красу українського слова він підніс на найвищу височінь. Тарас Шевченко був, є і навіки залишиться найголовнішою особистістю у становленні нашої держави. «Ти живеш у пісні, в полум'янім слові, в ореолі слави, наш Тарасе!» - під таким девізом з 09.03.-12.03.2021 р. відзначено Шевченківські дні у Катеринківському ЗЗСО I –II ст. – дитячий садок ім. Героя Радянського Союзу С.Т. Паламарчука З метою вшанування пам’яті Т. Шевченка, популяризації українських цінностей, зацікавлення учн ... Читати далі »

Переглядів: 236 | Додав: Ksuha | Дата: 15.03.2021 | Коментарі (0)

01.03.- 05.03. 2021р тиждень поваги до жінки « Повага до жінки починається з виховання» Тиждень розпочала Зеленюк О.М. з тематичною презентацією «Жінка у світі» Діти дізналися про знаменитих жінок світу. Протягом тижня пройшла фотовиставка « Ім’я мого Янгола - МАМА» 5 березня відбулися свята «І БЕРЕЗЕНЬ ДАРУЄ ДИВО" для учнів 1-4 класів, 5 - 9 класів та для дітей дошкільного відділення.
Переглядів: 224 | Додав: Ksuha | Дата: 07.03.2021 | Коментарі (0)

01.03.- 05.03. 2021р тиждень поваги до жінки « Повага до жінки починається з виховання» Тиждень розпочала Зеленюк О.М. з тематичною презентацією «Жінка у світі» Діти дізналися про знаменитих жінок світу. Протягом тижня пройшла фотовиставка « Ім’я мого Янгола - МАМА» 5 березня відбулися свята «І БЕРЕЗЕНЬ ДАРУЄ ДИВО" для учнів 1-4 класів, 5 - 9 класів та для дітей дошкільного відділення.
Переглядів: 225 | Додав: Ksuha | Дата: 07.03.2021 | Коментарі (0)

Однією із форм позакласної роботи з предмета є тиждень математики. Проведення предметного тижня підвищує інтелектуальний рівень учнів, формує в них практичні навички застосування знань, які вони здобули на уроках. Підготовка учнів до проведення тижня математики дає їм можливість самостійно збирати матеріал, проявляти ініціативу, виховує наполегливість та відповідальність. Тому з 22.02 по 25.02 2021 року проведено тиждень математики під девізом: «Усе, що було темним, сумнівним і неправильним, математика зробила зрозумілим, правильним і очевидним». Розпочався Тиждень математики лінійкою, на якій був проголошений план проведення тижня. Учні мали змогу ознайомитися з «Цікавими фактами з життя математиків». Школярі отримали задоволення від даної інформації. Для учнів 1 – 5 класів Соловйова І.В. провела « Математичну естафету» з метою активізації розумової, пізнавальної діяльності школярів, перевірки їх кмітливості, ерудиції. А також для учнів 6 – 9 класів вчителем математики Катран Ж.С. ... Читати далі »
Переглядів: 213 | Додав: Ksuha | Дата: 26.02.2021 | Коментарі (0)

Заходи до Дня Героїв Небесної Сотні "Герої не вмирають" - перше, про що думає кожен, згадуючи Героїв Небесної Сотні. 17 лютого 2021року відбулася тематична лінійка «Небесна сотня. Зима, котра нас змінила». Учнівський та педагогічний колективи вшанували подвиг героїв , розпочали лінійку виконанням Гімну України. «Їх назвали «небесною сотнею» тому, що вони загинули за правду, свободу, незалежність своєї держави і ціною жертовності показали, що наш український дух є незламним, а народ – нескореним. Ми змінилися самі і змінили країну. І нехай там, на небі, вони усміхнуться разом з нами. Слава Україні — Героям слава, Слава Героям Майдану», — ці слова лейтмотивом прозвучали на заході. Поіменно згадали героїв, які загинули на Майдані Незалежності. Пам'ять про загиблих вшанували хвилиною мовчання. Учні 6-9 класів разом з учителем переглянули фільм «Небесна Сотня. Зима, що нас змінила». У всіх класах пройшли виховні заходи, приурочені вшануванню пам'яті Героїв Небесної Сотні: виховна година ... Читати далі »
Переглядів: 119 | Додав: Ksuha | Дата: 19.02.2021 | Коментарі (0)

З 1 по 5 лютого 2021 року в Катеринківському НВК було проведено тиждень безпечного Інтернету "ТАК - Безпечному Інтернету". Мета тижня – сприяти обізнаності учнів про небезпеки, які існують в Інтернеті, домогтися засвоєння правил безпечної роботи в Інтернеті; навчитися відрізняти безпечний Інтернет від небезпечного та захищати себе від небезпеки в Інтернеті; дослідити позитивні і негативні наслідки Інтернету; мотивувати їх поширювати цю інформацію у своєму середовищі; виховувати інформаційну культуру батьків та їх дітей. У понеділок Зеленюк О.М. провела загальношкільну лінійку «Корисним чи шкідливим є для нас Інтернет?», де ознайомила учнів з небезпеками, що очікують їх у мережі Інтернет. У середу учні разом з Папіровник О.В. переглянули та обговорили відеоролики та презентації на тему «Ігроманія» Найменші діти – здобувачі освіти дитячого відділення – разом з вихователем Кошовенко М.М. поспілкувалися на тему «Подорож до Інтернет-імперії». Протягом тижня учні нашого НВК брали активну ... Читати далі »
Переглядів: 117 | Додав: Ksuha | Дата: 05.02.2021 | Коментарі (0)

З 25.01 по 29.01 2021року в Катеринківському НВК пройшов тиждень «Нам берегти тебе, Соборну і єдину, і нам твою історію творить». Розпочала тиждень Зеленюк О.М.,яка провела урочисту лінійку «Бій під Крутами 29 січня 1918 р.» 27 січня Грищенко А.С. провела годину інформаційного спілкування, на якій діти вшанували Пам’ять жерт Голокосту. У дошкільному навчальному закладі пройшло заняття « Україна -моя Батьківщина. Державні символи». Впродовж всього тижня була представлена фотосушка « Бій під Крутами». Основною метою цих заходів було розширити знання учнів про трагічні події з історії України,формувати в учнів почуття патріотизму до рідного краю, виховувати любов до свого народу, та борців за незалежність і свободу.
Переглядів: 135 | Додав: Ksuha | Дата: 29.01.2021 | Коментарі (0)

В Катеринківському НВК з 30.11. по11.12. 2020р. була проведена декада морально – превентивного виховання«Право людини на життя, свободу , недоторканість» Метою декади було формування правової культури громадянина України, глибокої поваги до законів і правил людського співжиття, готовності дотримуватися й виконувати закріплені в них вимоги. 1. відверта розмова "1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом 2. 3Спортивні змагання до Дня Збройних сил України 3. Виховна бесіда «На шляху до життя без наркотиків» 4. Година інформаційного спілкування"10 грудня - Міжнародний день захисту прав людини". 5. Відеолекторій «Будь сильніше – скажи наркотикам – НІ!» 6. Тренінгдля учнів 7-9 кл «Протидiя насильству» / Акція «16 днів без насильства»/
Переглядів: 129 | Додав: Ksuha | Дата: 14.12.2020 | Коментарі (0)

З 23.11 по 27.11 2020р. у Катеринківському НВК пройшов тиждень « Україна- країна гідності і свободи». Розпочався цей тиждень урочистою лінійкою « Збережемо гідність і свободу Українського народу». Метою заходу було вшанування патріотизму і мужності громадян, які постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору. Виховувати патріотизм та любов до Батьківщини. Також було проведено годину інформаційного спілкування «Людської пам’яті мости…», та книжково тематична виставка до Дня пам’яті жертв Голодомору . Де учні мали змогу пригадати і вшанувати пам’ять тих, хто загинув у страшні 1932-1933 роки. А у вихованців дитячого садка пройшла виховна бесіда «Ціна крихти хліба».
Переглядів: 123 | Додав: Ksuha | Дата: 30.11.2020 | Коментарі (0)

1 2 3 ... 7 8 »