10:33 Людяність перш за все | |
З 17 по 21 лютого 2020 року у Катеринківському НВК було проведено тиждень людяності "Людяність перш за все", мета якого – стимулювати моральні мотиви поведінки, формувати екологічні знання учнів, виховувати у дітей моральні якості, дбайливе та уважне ставлення одне до одного, повагу і бережливе ставлення до природи, оточуючого світу
У понеділок на загальношкільній лінійці учні школи виконували інтерактивні вправи на тему "Всесвіт добра у твоєму серці".
У вівторок вихованці дошкільного відділення провели бесіду на тему "Гуманне поводження із домашніми тваринами", а учні школи влаштували фотосушку "Людина починається із добра".
У середу школярі відвідали урок доброти "Взаємодопомога як прояв людяності", під час якого грали в різні ігри та виконували вправи.
У четвер весь НВК вшанував пам'ять Героїв Небесної Сотні під час проведення тематичної лінійки "Небесна Сотня ангелів".
У п’ятницю, в кінці навчального тижня, була проведена тематична лінійка «Дзвенить струмочком рідна мова» під час якої учні поринули у чудовий і прекрасний світ нашої мови.
Протягом тижня класні керівники поспілкувалися з дітьми, провівши бесіди щодо профілактики поширення ксенофобських та расистських проявів серед дітей та учнівської молоді. Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2 · Картинка 3 · Картинка 4 · Картинка 5 · Картинка 6 · Картинка 7 | |
|
Всього коментарів: 0 | |