10:05
Наказ про переведення учнів

                                                                УКРАЇНА

                                                 МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

                                           КАМ'ЯНОМОСТІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

КАТЕРИНКІВСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС «ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД - ЗАГАЛЬНООСВІТНІЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД І-ІІ СТУПЕНІВ» ІМЕНІ ГЕРОЯ РАДЯНСЬКОГО СОЮЗУ С.Т.ПАЛАМАРЧУКА

                                                                     НАКАЗ

« 28» 05 2020 р.                                                                                                                   № 2У

Про перевід учнів 1- 8 класів

Відповідно до рішення педагогічної ради ( протокол № від 28.05.2020 р )

НАКАЗУЮ:

1.Перевести до 2 класу

1.Роспопу Ольгу

2.Котороса Данила

3.Тихоненко Данііла

4.Красовського Максима

5.Осадчу злату

6.Савранську Каріну

7.Богдан Аліну 2.

Перевести до 3 класу

1. Ковальчука Богдана

2.Жиленка Станіслава

3.Савчук Тамілу

. Яровець Нікіту

5.Данілеску Валентину

6. Петрак Поліну

7.Гоменюка Артема

8.Урбана Олександра

9.Карачевцева Артема

3.Перевести до 4 класу

1. Двуйло Богдана

2.Грищенка Олександра

3.Кошовенко Софію

4.Кошовенка Віктора

5.Бойлюк Сандру

6.Шевченко Надію

7. Голубенка Михайла

4. Перевести до 5 класу

1.Куницьку Вероніку

2.Красовську Віру

3.Зеніна Дениса

4.Ковальчука Максима

5. Капрал Іванну

6.Сачко Ілону

7. Трушкіна Альбіна

5. Перевести до 6 класу

1.Калієвського Ростислава

2.Папіровник Наталю

3.Ткаченко Поліну

4.Коновальчук Юлію

5.Павєльєву Яну

6.Бойчука Андрія

6. Перевести до 7 класу

1. Коновальчука Івана

2.Которос Анастасію

3.Лукіна Романа

4.Дубовик Каріну

5.Ткачука Дмитра

6.Можина Максима

7. Небесняка Максима

8. Астаф’єва Ростислава

7. Перевести до 8 класу

1.Зеленюка Максима

2.Терніченка Владислава

3.Соловйова Ігоря

4. Ляшенко Дарину

5.Трушечкіна Володимира

6.Щербака Валерія

8.Перевести до 9 класу

1. Осадчого Ярослава 2.

Осадчого Назара

3. Малоголовко Софію

4. Юрченко Анастасію

5. Карауш Юлію

6. Доценко Каріну

7. Кучеренко Марію

8. Жиленка Кіріла

9.Данілеску Сніжану

10.Шандор Анну

11.Чоргу Ірину 1

2.Чорну Крістіну

Директор :_______/Інна Осадча/

Переглядів: 201 | Додав: Ksuha | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: